Volejbalová Dřevěnice

Největší volejbalový turnaj v České republice s tradicí již od roku 1954

Muži II. třída

Muži II. třída

Muži nastoupili v počtu 36 týmů, které byly rozděleny do 9 čtyřčlenných skupin.

Týmy v soutěži:

VK Žižka A, SPP Odolena Voda, TJ Sokol Komín, Slavia Chabařovice B, Ervěnice-Jirkov, Hit Trnava B, Benátky B, Spartak Bohulibi, Slavia Chabařovice A, Strojár Malacky B, Dvůr Králové n.L., Železný Brod, SKP Ústí nad Labem, Hit Trnava A, Sokol Troubky, Zruč A, Mnichovo Hradiště, VC Strausberg, SK Volejbal Kolín, Osek, Loko Rakovník, Sokol Děčín, VK Sokol Karle, VK Tesla Stráž, TJ Sokol Sklenařice, Jirkov, Turnov B, Litomyšl, Chomutov, Moravská Slavia Brno, Meteor, Sokol Bílá Třemešná, SKV Česká Kamenice, VK Prasyl Mladá Boleslav, Tuspo Nürnberg, Chabařovice C

 

Tabulka týmů

 

Postup soutěže

Osmifinále

První dva týmy postoupili dále do osmifinálových utkání, které se hrály na jeden set:

VK Žižka – Ervěnice Jirkov – 2:0

Spartak Bohulibi – Dvůr Králové n.L. – 0:2

Slovan Chabařovice A – Sokol Troubky – 2:0

Zruč A – SK Volejbal Kolín – 2:0

Mnichovo Hradiště – Loko Rakovník – 2:1

Sokol Děčín – TJ Sokol Sklenařice – 0:2

Turnov B – Meteor – 2:0

Moravská Slavia Brno – Chabařovice C – 2:0

VK Prasyl Mladá Boleslav – Chabařovice B – 2:0

—–

Vytvořili jsme tři semifinálové skupiny, které odehrály zápasy každý s každým na 1 set:

Skupina A:

Dvůr Králové n.L. – Chabařovice A – VK Žižka A

Skupina B:

Mnichovo Hradiště – TJ Sokol Sklenařice – Zruč A

Skupina C:

Turnov B – Moravská Slavia Brno – VK Prasyl Mladá Boleslav

Vítězové ze semifinálových skupin postoupili do finálové skupiny o 1.-3. místo, druzí ze semifinálových skupin do skupiny o 4.-6.místo

Skupina o 4.-6.místo

Chabařovice A – Sokol Sklenařice – 1:0

VK Prasyl Mladá Boleslav – Chabařovice A – 1:0

VK Prasyl Mladá Boleslav – Sokol Sklenařice – 0:1

Skupina o 1.-3.místo

VK Žižka A – Moravská Slavia Brno – 2:0

Zruč A – Moravská Slavia Brno – 2:0

Zruč A – VK Žižka – 0:2

Konečné pořadí

  1. VK Žižka
  2. Zruč A
  3. Moravská Slavia Brno
  4. VK Prasyl Mladá Boleslav
  5. Sokol Sklenařice
  6. Chabařovice A

 

foto

Copyright © 2017 | Všechna práva vyhrazena | Volejbalová Dřevěnice