Letošní “extraligová” Dřevěnice byla opravdu nabita mimořádně kvalitními týmy i hráčskými individualitami od věku kadetů až po zkušené borce jezdící na náš turnaj už více než deset let.

Pojďme se tedy podívat na týmy a sestavy, které zdobily soutěž mužů I.A třídy 65.Volejbalové Dřevěnice:

Rumídci – první místo

David Kuboš, Martin Pondělíček, Jonáš Celerýn, Miloslav Marel, Daniel Hykš, Adam Zajíček, Vojtěch Patočka

 

Humři – druhé místo

Jaroslav Škach, Jaromír Koláčný, Jiří Král, Daniel Kohlmann, Stanislav Dědeček, Martin Lébl, Jakub Salon, Martin Böhm, Jiří Volák, Milan Moník

 

Holzterm Dřevěnice – třetí místo

Michal Záveský, František Záveský, Matyáš Démar, Lukáš Démar, Marek Šulc, Marek Šotola, Jakub Brabec, Martin Mach, Michal Lohr

 

Lhota pod Libčany – čtvrté místo

Jan Štokr, Ondřej Fučík, Jan Galabov, Dominik Ducháč, Tomáš Bäumelt, Luboš Smrčian, Martin Syrůček, Luděk Švejcar

 

Volejbal Brno – páté místo

Martin Licek, Vítek Jakubec, Dan Římal, Patrik Minda, Tadeáš Handlíř, Jan Pražák, Luboš Pospíchal, Duc Luan Truong (Pepa)

 

Ústí nad Labem – šesté místo

Luboš Bartůněk, Vítězslav Bartůněk, Filip Kramar, Jiří Kořínek, Martin Tibitanzl, Jan Vodvárka, Jan Šidlo, Dominik Wallisch, Hadrava ml, Matouš Lank, František Dolejší

 

VK Benátky

Aleksandr Gryuk, Filip Nesvačil, Marek Nesvačil, Michal Sukuba, Jan Teubner, Martin Hudák, Patrik Indra, Tomáš Kunc, Ondřej Piskáček, Vladimír Němeček, Bergman

 

Velmez

Jan Kučera, Patrik Juda, Ondřej Žaba, Dominik Žaba, Štěpán Žaba, Roman Jaša, Martin Maňas, Jiří Huryna, Jakub Doležal, Jakub Němec, Martin Pospíchal, Jakub Folprech

 

Beskydy

Kubala, Široký, Dyda, Jambor, Prokůpek, Lex, Bohačík, Pospíšil, Mečiar, Drozd, Kozák

 

Severák

Miroslav Mooz, Jan Hrubý, Jakub Kraus, Richard Průcha, Michal Kotek, Martin Kop, Tomáš Hýský, Vladimír Mikulenka, Matěj Prajzler, Jan Zachariáš, Tomáš Sekan, Zbyněk Parkán

ČZU Praha (Bacju)

Jan Vojta, Jakub Kubíček, Jan Charousek, Jan Horák, Jan Pokorný, Martin Turský, Ondra Pavelka, Petr Hora, Tomáš Hampl

 

MFF Praha

Matěj Drahokoupil, Jakub Drahokoupil, Jakub Jarošík, Jakub Váňa, Ondřej Kupilík, Jan Bílý, Kryštof Humpl

 

Kadeti A

Kopecký, Ureš, Unzeitig, Drahoňovský, Mikulenka, Baláž, Špulák, Bambas, Velát

 

Kadeti B

Mišek, Toman, Medek, Hendrich, Kočvara, Staněk, Kaška, Kubrycht, Vodička

 

Mladí lvi Praha

Martin Kočka, Tomáš Pavelka, Jan Mitušina, Miroslav Drozen, Jan Charvát, Šimon Kozák

 

Nymburk

Pavel Šlechta, Pavel Švandrlík, Pavel Horníček, Viktor Bergman, Jakub Hanzlík, Ivo Hulpach, Marek Bukovjan