Opět krásné volejbalové počasí a rekordní účast kategorie, která je v posledních letech vůbec tou nejoblíbenější. Hrajeme ve skupinách po čtyřech na dva vítězné sety.

Rozpis do skupin je následující:

  1. Skrytá hrozba, Dutěva Brno, Řezňové, Rodina
  2. Padám z okna gang, Galanta, Beránci, Vrtule Frýdlant
  3. Neznáme se, Liboví bůčci, Dream Team, Pijaňero
  4. Pozberanci SVK, Máma Brejchová, Pošli ho tam!, Šimon Hrubec na hrad
  5. Navhlé mouchy, Vepřo zelo, Vytahaní trpaslíci, Odpadlíci
  6. Rošambo, VCS Netzbroiler, Bejvota, Beny je bůh
  7. VCS Hochspringer, Věšáci, Tvůj táta, Nejkulatoulikatější
  8. Bo!!!, Do tyče, Kachní vemena z ryby, Koblich
  9. Vesmír, Wobobegde, Malí s velkýma, Hlavně neskončit poslední
  10. Ananas, Růžové pudřenky, VK Česká Kamenice, Schmetterlinge
  11. Pedokníři, Vždycky rovné, Opečené brambory, Rebel team
  12. Ninja, Péče o prsa C, Věčně pozdě, Ka-Ra-Ha-Pr
  13. Káti papír, Krbovníci, Do Radimi nejedu, Kladruby

Postupový klíč:

Z každé skupiny postoupí první nejlepší, z pětičlenné skupiny postupují první dva, elitní šestnáctku doplní nejlepší druzí ze čtyřčlenných skupin.

Zápisy zápasů ve skupinách a konečné pořadí ve skupinách:

Postupují vítězové skupin a nejlepší druzí s poměrem setů 5:2, nejlepší šestnáctku tedy tvoří:

Údolí sviní, Řezňové, Beránci, Liboví bůčci, Pošli ho tam, Máma Brejchová, Vytahaní trpaslíci, Beny je bůh, Tvůj táta, Do tyče, Vesmír, Ananas, Pedokníři, Vždycky rovně, Ninja, Káti papír

Mezikolo hrajeme na dva vítězné sety do 15.

Mezikolo:

Údolí sviní – Beránci :                                   0:2

Řezňové – Liboví bůčci:                               1:2

Pošli ho tam – Vytahaní trpaslíci             0:2

Beny je bůh – Tvůj táta                                1:2

Do tyče – Vesmír                                          2:1

Ananas – Pedokníři                                       0:2

Ninja – Máma brejchová                                2:0

Káti papír – Vždycky rovně                          2:1

 

Čtvrtfinále hrajeme rovněž na dva vítězné sety do 15.

Čtvrtfinále:

Vytahaní trpaslíci – Tvůj táta                       1:2

Beránci – Pedokníři                                       2:0

Ninja – Do tyče                                                  2:1

Liboví bůčci – Káti papír                              0:2

 

Semifinále hrajeme také na dva vítězné sety do 15.

Semifinále:

Tvůj táta – Beránci                                       0:2

Káti papír – Ninja                                         2:1

 

o 5.-8. místo

Vytahaní trpaslíci v soutěži nepokračují, Pedokníři budou tedy hrát o 5.-6.místo.

Liboví bůčci – Do tyče                               2:1

Tým Liboví bůčci si po dlouhém dramatickém zápasu a náročném víkendu už nepřeje pokračovat a přenechává konečné 5.místo týmu Pedokníři.

Finále

Káti papír – Beránci                                0:2

Zápas o třetí místo

Ninja – Tvůj táta                                      2:1

Konečné pořadí

  1. Beránci
  2. Káti papír
  3. Ninja
  4. Tvůj táta
  5. Pedokníři
  6. Liboví bůčci