Ideální volejbalové počasí a vzorně upravené kurty přivítaly celkem 36 ženských a 38 mužských týmů k sobotní volné soutěži.

Před zahájením nám takto zapózoval početní sbor rozhodčích pod vedením Oldy Lukavce a Vaška Židů:

Soutěžíme ve skupinách po čtyřech, u mužů máme dvě pětičlenné skupiny. Ve skupinách hrajeme na dva vítězné sety.

Skupiny – ženy

  1. Žvejk, Kladruby, Trnava, Lazaret
  2. Bacardi, Rumové Pralinky, Brufenky, VC Strausberg
  3. Varnsdorf, Pijem vše, Max Meier Bílá Třemešná, VK Červený Kostelec
  4. Buchty, Děvenky, Žabičky, Dnes podruhé
  5. Teplý Vokurky, Závodní lemry, Sokol Dřevěnice, Toreadorky
  6. Šestikrásky, Postřekov, Středověk Most, Chabařovice
  7. TJ Turnov, Kopretinky, Nestárnoucí juniorky, Růžové bublinky
  8. Prasyl, Mašinky, TJ Slovan Liberec, Rasovna Mělník
  9. Hobitky, Šílený stádo, Třebín “B”, Sokol Bílá Třemešná B

Skupiny muži

  1. Loko Liberec A, Prasopal žací traktůrky bohuliby, Slovan Chabařovice, Trnava B, TJ Tesla Brno
  2. USK Slavie, VK Žižka, Brejcha Slavoj, Vrtule Frýdlant, Kameníci
  3. Loko Liberec B, Trnava A, VK Litvínov, VK Jirkov
  4. VC Strausberg, Volejbal Modřany, Kladruby, Nevidim neslyšim
  5. SKV Česká Kamenice, SK Volejbal Kolín, Lokomotiva Rakovník, Moravská Slavia Brno
  6. Dukla Liberec A, Růžové pudřenky, Milošovo děti, Bejvota
  7. Řemdich Antverpy, TUS Coswig, Slovan Chabařovice A, SKP Ústí
  8. Prasyl Mladá Boleslav, Dukla Liberec B, Vysočtí Nemráti, Péče o prsa C
  9. Sokol Doubravice, Malacky, Sokol Troubky, Sklenařice

 

 

Fialová je barva naše: soutěžní a rozhodcovský úsek 65.Volejbalové Dřevěnice a IT centrum v jednom… prostě “Bouda”

Naším cílem je, aby si všechny týmy zahrály co nejdéle, proto hrajeme ve skupinách na tři vítězné sety. Postupující týmy pak už budou hrát zkrácené zápasy.

Několik fotografických dojmů z dnešní krásné soboty:

Soutěž ve skupinách končíme v obou kategoriích okolo 18:30. V ženské kategorii postupují dále vítězové z každé skupiny, ze kterých jsme vytvořili tři semifinálové skupiny po třech týmech. V kategorii mužů jsme vytvořili skupinu nejlepších 12 týmů, do které postupují nejlepší ze čtyřčkenných skupin, dva nejlepší z pětičlenných skupin a nejlepší ze druhých týmů ve čtyřlenných skupinách.

Zápis zápasů žen ve skupině:

Vítězové skupin jsou a tři semifinálové skupiny vytvořily tyto týmy:

  1. Lazaret, Bacardi, Max Meier Bílá Třemešná
  2. Dnes podruhé, Teplý vokurky, Chabařovice
  3. Růžové bublinky, Mašinky, Šílený stádo

Vítězové semifinálových skupin jsou a o vítězství hrají:

  • Bacardi, Dnes podruhé, Růžové bublinky

Druzí ve skupinách si zahrají o 4.-6.místo:

  • Lazaret, Chabařovice, Šílený stádo
Finálová skupina žen:

Bacardi – Dnes Podruhé              12:25

Bacardi – Růžové bublinky           25:19

Dnes podruhé – Růžové bubl.    25:22

Skupina o 4.-6.místo:

Lazaret – Chabařovice                     13:25

Lazaret – Šílený stádo                      23:25

Chabařovice – Šílený stádo                 25:18

Soutěž ukončujeme v krásné večerní atmosféře ve 22:30, vyhlášení bezprostředně po ukončení posledního zápasu

Konečné pořadí:

  1. Dnes podruhé
  2. Bacardi
  3. Růžové bublinky
  4. Chabařovice
  5. Šílený stádo
  6. Lazaret

=========

Zápis zápasů mužů ve skupině

Zápasy mezikola:

Tesla Brno – USK Slavia                        25:14

Bohuliby – VK Žižka                               25:14

VK Jirkov – Volejbal Modřany             25:10

Mor.Slavia Brno – Dukla Liberec A   11:25

Sokol Chabařovice A – Prasyl MB    25:22

Sklenařice – Loko Rakovník                 25:15

 

Dvě semifinálové skupiny:
  1. VK Jirkov, Chabařovice A, Tesla Brno
  2. Bohuliby, Dukla Liberec A, Sklenařice

Slovan Chabařovice – Tesla Brno          25:18

Sklenařice – Žací traktůrky                       25:17

VK Jirkov – Chabařovice A                      17:25

Dukla Liberec – Sklenařice                       22:25

Tesla Brno – VK Jirkov                              25:17

Žací traktůrky – Dukla Liberec               17:25

 

o 5.místo: Žací traktůrky – VK Jirkov         23:25

o 3.místo: Tesla Brno – Dukla Liberec A  18:25

o 1.místo: Chabařovice – Sklenařice            24:26, 23:25

Soutěž končíme ve 22:50 za naprosto úžasné atmosféry finálového utkání.

Konečné pořadí:

  1. Sklenařice
  2. Chabařovice
  3. Dukla Liberec A
  4. Tesla Brno
  5. VK Jirkov
  6. Žací traktůrky bohuliby