Snažili jsme se vyfotit všechny týmy prvního víkendu – téměř se nám to podařilo. Rádi opravíme případné chyby a doplníme další týmy.

 

Muži I.A třída 

Vítězní Humři Perštejn

Aero Odolena Voda                                            ČZU Praha B

                                                                                     Slavia Hradec Králové

Humři Perštejn                                                    Lhota pod Libčany

Nymburk                                                              Rumídci – ČZU Praha A 

Severák                                                                 Sokol Dobřichovice

Ústí nad Labem                                                   Benátky 

Zikuda Turnov

——-

Ženy I.třída

TJ EMĚ Mělník                                                    Benátky

Dukla Liberec B                                                   Dukla Liberec C

Hronov                                                                  Litvínov

Loko Liberec                                                         Mnichovo Hradiště

Rtyně                                                                     Salzburg

Salzburg                                                                 Sezimovo Ústí

15.ZŠ Plzeň                                                            Šlapanice

Slavia Hradec Králové                                       Španielka

Střešovice                                                               Sokol Nusle

————-

Dorostenky

Čuzy z Čezu                                                           Hobiti na scéně

Kalupěnky                                                            Kočičky Dr.Randy

Kuřátka                                                                 Na ex

Prasyl juniorky                                                   Prodáme havr

Skromné finalistky                                              Sokol Dřevěnice B

Vamos

————–

Junioři

Benátky                                                                 Bídníci

Dukla Liberec A                                                   Dukla Liberec C

Hrotmajstři                                                           Slavia Hradec Králové

Velmez A                                                                 Velmez B

Dukla Liberec B

———————–

Ženy nad 40 let

Hodný tchýně                                                       Kralupy

Müller Thürgau                                                   Ochopky

Pozdní sběr                                                           Rudá hvězda

Středověk                                                              Výběr z bobulí

————————-

Muži I.B třída

Domažlice

Modřany                                                                 Prasyl Mladá Boleslav

Prosek                                                                     Turnov B

Hronov                                                                   Rema Nymburk

————

Veteráni nad 40 let

Bílá Hora                                                                Kralupy

Legie Hronov                                                       Nemilosrdná Dobi fronta

Panda                                                                     Prasyl Mladá Boleslav

Stráž nad Nisou                                                    Vrchlabí

 

Veteráni nad 50 let

Pivovar Svijany                                                     Pivovar Primátor                                     

VČV Hradec Králové                                            Zvičina