Volejbalová Dřevěnice

Největší volejbalový turnaj v České republice s tradicí již od roku 1954

Muži II. třída 2021

Muži II. třída 2021

Do soutěže nastoupilo 32 týmů, které byly rozděleny do 8 skupin po čtyřech týmech:

  1. skupina: Sokol Sklenařice, Vrtule Frýdlant, Fieto, Fernet sport club
  2. skupina: Valmezáci, Bojové fretky, Dřevěnice kadeti, Dycky Most
  3. skupina: VK Dvůr Králové, SKV Česká Kamenice, Stupído, VK Loko Pardubice
  4. skupina: Lipský kolo, Prasyl Mladá Boleslav, Ševci, Dukla Liberec junioři B
  5. skupina: Prasopal žací traktůrky Bohuliby, Strojár Malacky, SK Trmice, Řemdich Antverpy
  6. skupina: Umakart, Tesla Brno, Loko Rakovník, Mrazzyl
  7. skupina: Slovan Chabařovice, Meteor, Do tyče, Věšáci
  8. skupina: Dukla Liberec junioři A, Mašov náves, Náhodná sešlost, VC Strausberg

Zápis zápasů ve skupinách:

První dva týmy z každé skupiny postupují do osmifinále a vítězové do následného čtvrtfinále; osmifinálové a čtvrtfinálové zápasy hrajeme na jeden set.

Osmifinálové zápasy:

Sokol Sklenařice – Stupído 25:13

Valmezáci– Prasyl Mladá Boleslav 25:16

VK Dvůr Králové – Strojár Malacky 25:13

Lipský kolo – Tesla Brno 25:17

Traktůrky Bohuliby – Meteor 25:22

Umakart – Náhodná sešlost 25:11

Slovan Chabařovice – Fieto 25:11

Mašov náves – Bojové fretky 25:14

…..

Čvrtfinálové zápasy:

Sokol Sklenařice – Valmezáci 25:19

VK Dvůr Králové – Lipský kolo 25:23

Traktůrky Bohuliby – Umakart 18:25

Slovan Chabařovice – Mašov náves 25:17

….

Vítězové čtvrtfinálových zápasů postupují do semifinále, které hrajeme opět na dva vítězné sety; zápasy ve skupině o 5.-6.místo hrajeme na jeden set

Semifinále:

Sokol Sklenařice – VK Dvůr Králové 2:0 (50:44)

Umakart – Slovan Chabařovice 2:1 (62:47)

Zápas o třetí místo:

VK Dvůr Králové – Slovan Chabařovice 2:0 (50:38)

Finále:

Umakart – Sokol Sklenařice 2:1

Konečné pořadí:

  1. Umakart
  2. Sokol Sklenařice
  3. VK Dvůr Králové
  4. Slovan Chabařovice
  5. Lipský kolo
  6. Mašov náves
Copyright © 2021 | Všechna práva vyhrazena | Volejbalová Dřevěnice