Volejbalová Dřevěnice

Největší volejbalový turnaj v České republice s tradicí již od roku 1954

Ženy II. třída 2021

Ženy II. třída 2021

Ženy odehrály svoji soutěž v počtu 31 týmů, které byly rozdelěny do 5 čtyřčlenných a dvou pětičlenných skupin. Do 17 hodin probíhaly zápasy ve skupinách každý s každým na dva vítězné sety, v pětičlenných skupinách jsme hrály na dva hrané sety.

  1. skupina: Geodézie Česká Třebová, Liťáček, Pivní smečka, Bohyně
  2. skupina: Nazdar, Náhoda, Nedomluvily jsme se, Stvůřičky
  3. skupina: Červený Kostelec, Středověk Most, Dreamteam (Džinteam), Květinky
  4. skupina: Pijem VŠE, VK Chaba, Válec, Nemá někdo ibalGIN, Jičín kadetky
  5. skupina: S překvapením, Oštěp jsem nechala v Tokyu, Na Ex, Vyšťavený šťávy, Třebky
  6. skupina: Pohoda, Kačenky ze Startu, Brufenky, Mnichovo Hradiště, Potkaly se
  7. skupina: Prasyl, Jilemnice, VC Strausberg, Duhovky

Zápis zápasů ve skupinách:

 

Ze skupin postupují první dva týmy do osmifinále a čtvrtfinále, které hrajeme na jeden set:

Osmifinálové zápasy:

Bohyně – Červený Kostelec 22:25

Stvůřičky – Duhovky 25:17

Dreamteam – Mnichovo Hradiště 25:14

Prasyl – Na Ex 28:26

Pijem VŠE – Vyštavěné šťávy 16:25

Oštěp jsem nechala v Tokyu – Nedomluvily jsme se 25:17

Kačenky ze Startu – Válec 25:20

Liťáček – VK Chaba 17:25

Čtvrtfinálové zápasy:

Červený Kostelec – Stvůřičky 30:28

Dreamteam – Prasyl 25:18

Vyšťavené šťávy – Kačenky ze Startu 24:26

Oštěp jsem nechala v Tokyu – VK Chaba 25:18

Vítězné týmy čtvrtfinálových zápasů hrají semifinále na dva vítězné sety, poražení hrají o 5.-6.místo

Semifinále

Oštěp jsem nechala v Tokyu – Dream team (Džinkteam) 0:2

Kačenky ze Startu – Červený Kostelec 2:0

Zápas o 3.místo

Oštěp jsem nechala v Tokyu – Červený Kostelec 2:1

Dream team (Džinkteam) – Kačenky ze Startu 2:0

Konečné pořadí:

  1. Dreamteam (Džinteam)
  2. Kačenky ze Startu
  3. Oštěp jsem nechala v Tokyu
  4. Červený Kostelec
  5. Stvůřičky
  6. VK Chaba
Copyright © 2021 | Všechna práva vyhrazena | Volejbalová Dřevěnice