Volejbalová Dřevěnice

Největší volejbalový turnaj v České republice s tradicí již od roku 1954

Listina nejlepších

Listina nejlepších

Ročník Rok Nejlepší hráč Nejlepší polař Nejlepší smečař Nejlepší hráčka Nejlepší polařka Nejlepší smečařka Nejlepší dorostenec Nejlepší dorostenka Miss volejbal Nejstarší hráč
 1.  1954
 2.  1955
 3.  1956
 4.  1957
 5.  1958
 6. 1959
 7.  1960
 8.  1961
 9.  1962
 10.  1963  Perušič/RH Praha  Hamáček/Dukla Kolín
 11.  1964  Paulus/Dukla Kolín  Šumný/Dukla Kolín
 12.  1965  Drobný/RH Praha  Čuda/RH Praha Kafková/Loko Liberec Hrádková/Jiskra Jablonec
15.  1966  Krejčík/Slavia HK  Ježková/Stadion Liberec
 16.  1967  Chaloupka/Slavia HK  Benešová/Loko Teplice
 17. 1968  Kříž/Potrubí Praha  Pavlík/Dukla Jihlava  Michálková/Jiskra Jablonec  Hálková/Arma Ústí  Kvíz/Bivoj Ústí  Pekárnová/Loko Teplice
 18.  1969  Zákora/Jiskra Jablonec  Penc/RH Praha  Kloudová/Loko Praha  Křivánková/Loko Bílina  Lorenc/RH Praha  Svobodová/Rud.huť Teplice
 19.  1970  Procházka/Dukla Liberec  Fiala/RH Praha  Herštová/Spartak Čelákovice  Pražanová/RH Praha  Šlambor/Jiskra Jablonec  Šperlingová/Slavia HK  Doksanová/Rud.huť Dubí  Pavlíček/Sokol Veliš
 20.  1971  Krejčí/Dukla Liberec  Vápenka/RH Praha  Senecká/Slavia Praha MFF  Villaurrutia/Kuba  Slavík/Spartak Choceň  Šperlinová/Slavia HK  Ficencová/Slavia HK  Pavlíček/Sokol Veliš
 21.  1972  Němec/RH Praha  Krsková/Slavia Praha  Smutný/Slavia HK  Pospíšilová/Rud.huť Dubí  Hamáčková/Spartak Vrchlabí  Šťovíček/Osada Tužín
 22.  1973  Zajíček/Dukla Liberec Buman/Aero Odolena Voda  Malá/RH Praha  Zacpalová/Loko Liberec  Trčka/Slavia HK  T.Tryznová/Autoškoda Vrchlabí  Lišková/Spartak Chodov  Těšitel/Starý ostrov Praha
 23.  1974  Potáč/Dukla Liberec  Vondrka/RH Praha  T.Tryznová/Autoškoda Vrchlabí  Moskalová/Loko Liberec  Špaček/Slavia Praha VŠ  J.Tryznová/Autoškoda Vrchlabí  Churáčková/Praga Praha  Těšitel/Starý ostrov Praha
 24.  1975  Hlinka/Dukla Liberec  Jeřábek/Chemička Ústí  Šimáčková/Loko Praha  Pařízková/RH Praha  Vojáček/Slavia Olomouc VŠ  Miklasová/Slavia Praha VŠ Kelner/Sokol Opava Kateřinky
 25. 1976 Jeřábek/Chemička Ústí  Moulisová/Loko Liberec  Podruh/Škoda České Budějovice  Veselá/Slavoj Tachov  Těšitel/Baník Praha
 26. 1977  Šmíd/Slavia Praha VŠ  Zacpalová/Loko Liberec  Blažek/Loko Nymburk  Pýchová/TJ Náchod  Těšitel/Starý Ostrov Praha
 27. 1978  Nekola/Aero Odolena Voda  Buštová/Slavia Praha IPS  Janouškovec/Slavia Plzeň PF  Schránilová/Loko Liberec  Těšitel/Starý Ostrov Praha
 28.  1979  Petlák/Chemička Ústí  Lipoldová/Slavia Praha IPS Kovář/Slavia Plzeň PF   Schránilová/Loko Liberec
 29.  1980  Vojík/VŠ Praha  Schránilová/Loko Liberec  Kaláb/Sokol Hřebenka  Marešová/Stadion České Budějovice
 30.  1981  Řeřábek/RH Praha  Kůtková/Loko Liberec  Drchota/Škoda České Budějovice  Tišerová/TJ Kralovice
 31.  1982  Jamka/TJ Vítkovice  Prejzová/Loko Liberec  Smolka/Slovan Komárov  Haladová/Loko Liberec
 32.  1983  Strumienský/Dukla Liberec  Sixtová/TJ Náchod  Zvolský/Univerzita Olomouc  Skrbková/Loko Liberec  Hrdina/Sokol Horní Růžodol
 33.  1984  Novotný/RH Praha Krieglerová/MEZ Frenštát  Čermák/Chemička Ústí  Terčová/Slavia Plzeň VŠ
 34. 1985  Jeřábek/Loko Nymburk  Ječmínková/Slavia Praha IPS  Mikolášek/Chemička Ústí  Václavíková/Textilana Liberec  Hrdina/Sokol Horní Růžodol
 35.  1986  Smolka/Dukla Liberec  Slováková/Juniorky ČSSR  Kalousek/Torpédo Semtín  Soukupová/Slavia HK
 36.  1987  Kvapil/ČSSR B  Kašparová/TJ Náchod  Demar/Univerzita Olomouc  Myslíková/Slavia Plzeň VŠ
 37.  1988  Černoušek/RH Praha  Malánová/Textilana Liberec  Vencl/RH Praha  Honzejková/Loko Česká Třebová  Pala/Bižu Jablonec
 38.  1989  Macek/TJ Gottwaldov  Zedníková/Tatran Střešovice  Kubát/Loko Nymburk  Zemánková/Slavia Praha IPS  Pala/Bižu Jablonec
 39.  1990 Macek/SK Zlín  Pechová/Sigma Olomouc  Jahelka/Slavia HK  Brabcová/Vojtovy Žinkovy  Koutská/VS Kroměříž
 40.  1991  Kaláb/VSC Zlín  Tichá/PF České Budějovice  Pistovič/Dusľo Šala  Janoušková/Ekostavby Jilemnice  Nosková/Spartak Vrchlabí
 41. 1992  Hadrava/VFB Marktredwitz  Malčíková/Slavia Praha Eden  Smíšek/Dukla Liberec  Dlabolová/Ekostavby Jilemnice  Chloupková/Znojmo
 42. 1993  Hadrava/VFB Marktredwitz  Volicerová/Olymp Praha  Plesník/VTJ Žatec  Culková/Efekta Liberec  Vobořilová/Slavia HK
 43. 1994  Hadrava/VFB Marktredwitz  Jírovcová/Olymp Praha  Bolchovský/VTK Plus Vamberk  Linková/Slavia HK  Patrasová/VTJ Žatec
 44. 1995  Černoušek/VFB Marktredwitz  Tobiášová/Univerzita Brno  Klár/Kompresory Praha  Polanská/Choceň Linková/Slavia HK
 45.  1996  Bican/Ústí n.L.  Mocová/SKP Ústí  Kopáč/Pekárny Dolínek  Michalcová/Budvar České Budějovice  Zapletalová/Strakonice
 46.  1997 Hadrava/VFB Marktredwitz  Havlová/TU Liberec  Pommer/Olymp Praha  Kalášková/KP Brno  Kotounová/KP Brno
 47.  1998  Novák/VFB Marktredwitz  Horká/Hrdlořezy  Sukyba/Tsunami Brno  Nováková/Hrdlořezy  Kučerková/Hrdlořezy
 48.  1999 Karabec/VSC Zlín  Janáčková/Vilsbiburg  Ben Šejch Mahdi/Tunis  Tomášková/Havl.Brod  Kožuchová/Liberec
 50.  2000  Novák/VFB Marktredwitz  Velíšková/Braník  Audrlický/Slavia HK  Jakubíčková/Berušky  Studničková/VK Bílina
 51.  2001  Škach/Perštejn  Havlová/Olymp Praha  Havlíčková/Olymp Dolejší/Havl.Brod
 52.  2002 Konečný/Krajánci  Hrazdíra/ČR  Malánová/Liberec  Křečková/Praha
 53. 2003  Jeslínek/České Budějovice  Koloušková/Frenštát  Holý/Hořejší Malina  Malánová/Liberec Steinerová/Slavia Praha
 54. 2004  Ticháček/Dukla Liberec  Tomášková/Liberec  Marel/Karel Jarouš  Havlíčková/Pralinky  Bečvářová/No Bence
 55. 2005 Masný/Kladno  Tomášková/Liberec  Jambor/Kadeti ČR  Kočová/Na poslední chvíli  Endlerová/TU Liberec A
 56. 2006 Boula/Toulouse  Nagelová/Zbečník  Barák/Velké Meziříčí  Hanzlová/Lotosvčas Liberec  Hanzlová/Liberec
 57. 2007  Škach/Humři Perštejn  Jakubíčková/Liberec  Svoboda/Ústí n.L.  Endlerová/Nic moc Liberec Endlerová/Nic moc Liberec
 58. 2008  Popelka/Humři Perštejn  Jakubíčková/Liberec  Vodvárka/Dukla Liberec  Ševců/VK Hronov  Černá/Jičín
 59. 2009  Němeček/VK Benátky Wagnerová/Slavia Praha  Málek/Velmez  Rašková/Liberec  Čechová/Přímětice
 60. 2010 Kovář/Errea Via Volley  Endlerová/Liberec  Bartůněk/Horský kozy  Staňková/Kozy z hor  Klimentová/Bedinky
 61. 2011  Štokr/Lhota pod Libčany  Zounková/Lysá nad Labem  Finger/Rumídci  Purchartová/Bombari  Novotná/Královny kurtu
 62. 2012  Škach/Benátky  Škrampalová/Střešovice  Celerýn/Plzeň  Nová/Kralupy Tomisová/Liberec
Copyright © 2017 | Všechna práva vyhrazena | Volejbalová Dřevěnice