Volejbalová Dřevěnice

Největší volejbalový turnaj v České republice s tradicí již od roku 1954

Listina vítězů

Listina vítězů

 Ročník Rok   Muži I.A Muži I.B  Muži II.  Muži III. Muži IV.  Muži V.  Dorostenci Dorostenky  Ženy I.  Ženy II.  Veteráni  Seniorky Nejlepší vesnické družstvo Počet družstev
 1.  1954  Jiskra Rybitví  Spartak Nová Paka  Sokol Rosice  16
 2.  1955 Sokol Dřevěnice  Sokol Dřevěnice  Spartak Rýnovice  18
 3.  1956  Sokol Bílá Třemešná  PDA Pardubice  Loko Liberec  19
 4.  1957 Jiskra Jablonec  Tesla Pardubice  Spartak Rýnovice  20
 5.  1958 Spartak Vrchlabí  Loko Trutnov  Jiskra Jablonec  33
 6.  1959  Dukla Kolín  Loko Liberec B  Loko Liberec  48
 7.  1960  Dukla Kolín  Spartak Neratovice  Slavoj Turnov  Jiskra Jablonec  Sokol Mukařov  49
 8.  1961  Dukla Kolín  Sokol Bílá Třemešná  Sokol Nechanice  Jiskra Jablonec  Sokol Bílá Třemešná 59
 9.  1962  Loko Liberec  RH Praha B  Dynamo Hradec Králové  Loko Liberec  RH Praha  Sokol Mukařov 69
 10.  1963  Dukla Kolín  RH Praha B  TJ Jičín  Spartak Vrchlabí  Loko Liberec  Jiskra Jablonec  Jiskra Jablonec  Sokol Brodce 75
 11.  1964  Jiskra Jablonec  Dukla Znojmo  Loko Liberec  Spartak Vrchlabí  Loko Bílina  Loko Liberec  Loko Liberec  Dynamo Semčice 76
 12.  1965  RH Praha  Žižka Hradec Králové  Sokol Tample  Žižka Hradec Králové  Loko Liberec  Jiskra Jablonec  TJ Jičín  Sokol Buštěhrad 113
 13.  1966  Potrubí Praha  Slavia Hradec Králové  Tatran Městec Králové  Slavia Hradec Králové  Stadion Liberec  Spartak Ústí n.L.  Bohemians Praha  Sokol Studnice  123
 14.  1967  RH Praha  Podolí Praha  Dukla Stará Boleslav  Slavia Hradec Králové  Loko Teplice  Jiskra Jablonec  Loko Děčín  Sokol Volanice  130
 15.  1968  Dukla Jihlava  RH Znojmo Sokol Pyšely  Dukla Jaroměř  Slavia Hradec Králové  Bivoj Ústí n.L.  Loko Teplice  Jiskra Jablonec  Slovan Praha RP  Sokol Jirkov  145
 16.  1969  RH Praha  Podolí Praha  Dukla Rychnov n.K.  Torpedo Liberec  Uhlozbyt Ústí n.L.  TJ Lanškroun  Rudolfova Huť Teplice  Loko Praha  Loko Liberec  Sokol Zdislavice  205
 17. 1970  RH Praha  Dukla Stará Boleslav  Tatran Kraslice  Sial Liberec  SHD Ústí n.L.  Jiskra Jablonec  Rudolfova Huť Teplice  Jiskra Jablonec  Sokol Proseč  Juvena Příšovice  221
 18.  1971  Potrubí Praha  SHD Ústí n.L.  Dukla Stará Boleslav  Slavia Hradec Králové  Podolí Praha  Slavia Hradec Králové  Slavia Hradec Králové  Jiskra Jablonec  Slavia Hradec Králové  SSM Příšovice  276
 19.  1972  RH Praha  Loko České Budějovice  Dukla Stará Boleslav  Sokol Nehvizdy  Jiskra Rybitví  Slavia Hradec Králové  Spartak Vrchlabí  Slavia Praha  Slavia Liberec VŠST  Sokol Volanice  305
 20.  1973  RH Praha  Sokol Hrabůvka Spartak Děčín  Slavia Praha VŠ C  Starý ostrov Praha  Slavia Hradec Králové  Spartak Vrchlabí  Loko Liberec  Slavia Hradec Králové  Sokol Benice  347
 21.  1974 Dukla Liberec  PPS Detva  Elektro Ervěnice  Dukla Liberec  Petřiny Praha  Bižu Jablonec  Slavia Praha VŠ  Autoškoda Vrchlabí  Loko Liberec  Sokol Benice  Sokol Osík  342
 22.  1975 Bižu Jablonec RH Praha B Praha Střížkov Sokol Starý Plzenec Dukla Pardubice Bižu Jablonec Slavia Olomouc VŠ TJ Náchod RH Praha Autoškoda Vrchlabí  Sokol Útěchov  365
 23.  1976 Dukla Liberec Potrubí Praha Akuma Mladá Boleslav Slavoj Žirovnice Důl Staříč Sokol Bílá Třemešná Bižu Jablonec Loko Liberec Loko Liberec Dynamo Pardubice  Sokol Vrbová Lhota  387
 24.  1977 RH Praha Potrubí Praha Dobeška Praha Bižu Jablonec Jiskra Mimoň Bižu Jablonec Loko Nymburk  Loko Liberec  Loko Liberec  Autoškoda Vrchlabí  Sokol Výprachtice  350
 25.  1978 RH Praha  Bižu Jablonec  Dobeška Praha  Dukla Pardubice  Spartak Jablůnkov  Dobeška Praha  Loko Nymburk Loko Liberec  Loko Liberec  RH Znojmo  Sokol Horní Studénky  421
 26.  1979  ČSSR  RH Praha B  Chemička Ústí n.L.  Rio Botič Praha  Sokol Stará Bělá  Dobeška Praha  Slavia Plzeň PF  Loko Liberec  Slavia Praha IPS  VŠZ Praha  Sokol Bělá  398
 27. 1980  VŠ Praha  Loko Liberec B  RH Rychnov n.K.  Junioři ČSSR Sokol Vrbová Lhota Dobeška Praha Kolora Jablůnkov Stadion ODPM České Budějovice  Loko Liberec  Sokol Štola  Sokol Vrbová Lhota  399
 28.  1981  VŠ Praha  Slavia Praha MFF RH Rychnov n.K. RH Rychnov n.K.  Sokol Vrbová Lhota Dobeška Praha Tesla Brno  TJ Královice Loko Liberec Elektrárna Mělník  Sokol Vrbová Lhota  425
 29.  1982 TJ Vítkovice Dukla Kolín Dobeška Praha Bižu Jablonec Technika Brno B Sokol Horní Růžodol Loko Nymburk Autoškoda Vrchlabí Loko Liberec Elektrárna Mělník  Sokol Vrbová Lhota  511
 30.  1983  Dukla Liberec  Spartak Čelákovice Akuma Mladá Boleslav  Dyx Royal Bohemia RH Praha C Škoda České Budějovice ČKD Hronov Loko Liberec TJ Náchod Start Praha  Sokol Dlouhá Třebová  496
 31. 1984 RH Praha RH Praha B  Sokol Bílá Třemešná Aero Vodochody ČZ Strakonice Sokol Semčice Chemička Ústí n.L. Slavia Plzeň VŠ Loko Liberec Textilana Liberec  Sokol Vrbová Lhota  449
 32.  1985 Dukla Liberec Dukla Liberec B TJ Jičín Jiskra Kraslice ŽS Železný Brod KÚNZ Ústí nad Labem Chemička Ústí n.L.  Textilana Liberec  Slavia Praha IPS RH Praha B 499
 33.  1986  Dukla Liberec  RH Rychnov n.K.  VTJ Blesk Nové Město n.M.  Chemička Ústí n.L.  Textilana Liberec  Škoda České Budějovice  Torpédo Semanín  Slavia Hradec Králové  Juniorky ČSSR  PF Ústí n.L.  491
 34.  1987  ČSSR B  RH Rychnov n.K.  Jiskra Litomyšl  Kafilérie Žichlínek  Spartak Jablůnkov Nové Město na Moravě Univerzita Olomouc Slavia Plzeň VŠ TJ Náchod Sokol Nemyčeves  589
 35.  1988 Aero Odolena Voda Chemička Ústí n.L. VTJ Racek Pardubice Start Liberec Energetik Chvaletice Bižu Jablonec RH Praha B Textilana Liberec Textilana Liberec Sokol Nemyčeves  512
 36.  1989  TJ Gottwaldov TJ Gottwaldov B Start Liberec TJ Semily Slovan Komárov Bižu Jablonec Loko Nymburk Slavia Hradec Králové Slavia Praha Motor České Budějovice  529
 37.  1990  SK Zlín Hutní montáže Ostrava TJ Jičín B TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel Tesla Liberec Slavia Hradec Králové Vojtovy Žinkovy Sigma Olomouc TJ Horní Počáply  504
 38.  1991  VSC Zlín VTJ Žatec A  Start Liberec B TJ Jičín  Sokol Suchdol Starý ostrov Praha Dusľo Šala Ekostavby Jilemnice Start Praha Kryštofovo údolí  483
 39.  1992 VSC Zlín Zalibera Bratislava Blackfield Brno Blackfield Brno TJ Jičín B Akuma Mladá Boleslav Dukla Liberec Ekostavby Jilemnice Slavia Praha Eden Polonia Swidnica  454
 40.  1993  VFB Marktredwitz Sokol Letovice TJ Jičín B TJ Jičín B Jiskra Hořice Sokol Starý ostrov VTJ Žatec Efekta Liberec Olymp Praha SVCH Kozly  439
 41.  1994  VSC Zlín TJ Jičín A Blackfield Brno VK Liberec TJ Smrček Bižu Jablonec VTK plus Vamberk Nealko Nový Jičín Olymp Praha Frýdek-Místek  461
 42.  1995  VFB Marktredwitz  TJ Jičín Blackfield Brno Veselý drát Železo Starý ostrov Praha So Česká Třebová Dream-team Choceň SK Slavia Praha Papírnice  495
 43.  1996  VFB Marktredwitz Bižu Jablonec Sokol Dřevěnice Trek pila Zámrsk Sokol Pardubice Surovci Pekárny Dolínek Strakonice SKP Ústí n.L. TJ Krnov  506
 44.  1997  VFB Marktredwitz  EGE České Budějovice VČSA Ervěnice Trex pila Zámrsk Grupáč Kořeni Olymp Praha VK KP Brno TU Liberec Hagibor Praha  431
 45.  1998 VFB Marktredwitz  EGE České Budějovice Sokol Dřevěnice Čmelda+Brunda Kajmani Kořeni 40+/ Škrdlovice 50+ Réma Nymburk Sokol Hrdlořezy RD Vilsbiburg Hagibor Praha  457
 46.  1999  VFB Marktredwitz  Tunis  Sokol Praga  VK Bezděkov Grupáč Kořeni 40+/Dobeška 50+  Tunis Havlíčkův Brod Sokol Hrdlořezy Sokol Jelenice  449
 47.  2000  VFB Marktredwitz  VK Rakovník  Mentos Dřevěnice  Sršáni  Bezmozek  Krušovice 40+/ St.Harcov 50+  Slavia Hradec Králové  Pralinky  Olymp Praha TJ Svitavy  431
 48.  2001  Spartak Perštejn  Choceň Jastav Jičín TJ Šárka Rodinný podnik Jastav Jičín VK Příbram Ji Havlíčkův Brod Olymp Praha Berušky  392
 49.  2002 Krajánci+Humři SP Ústí n.L. Jablonec B První  Bezmozek Polyglas Rakovník ČR „A“ TU Liberec Lattes Last minute  430
 50.  2003  Jihostroj České Budějovice Unterföhring Chomutov První Rezerva Polyglas Rakovník Hořejší Malina TU Liberec Frenštát Berušky  450
 51.  2004 Dukla Liberec Unterföhring  Staré Město B  Sokol Dřevěnice  Skupináři Zlín Karel Jarouš Pralinky TU Liberec Zmije jedovatý  367
 52.  2005  Volejbal CZ Kladno  Semily  Unterföhring  Bostonské mlátičky  Hroši  Jastav Jičín  Kadeti ČR  Na poslední chvíli Lbc  TU Liberec A  USK Pardubice  332
 53.  2006  Toulouse  Sokol Hnátnice  Chomutov B  Bostonské mlátičky  Šup ale  Jastav Jičín  Velké Meziříčí  Nic moc Liberec  Slavia Praha  Střížkov Praha  304
 54.  2007  Humři Perštejn  Bučovice  Sklenařice  Sokol Dřevěnice  Skupináři  Jastav Jičín  SKU Ústí n.L.  Nic moc Liberec  Loko Liberec  Horní Počáply  303
 55.  2008  Humři Perštejn  Dřevěnice  ABC Braník  Sokol Dřevěnice  Skupináři  Jindřichovice  Dukla Liberec  Smolíčci  Slavia Praha  Vollglass  301
 56.  2009  VK Karbo Benátky  Vrchlabí  Sklenařice  Sokol Dřevěnice  Tupouni  Jastav Jičín  Velmez  Přímky  SK Slavia Praha  TJ Rumburk A  300
 57.  2010  Errea Via Volley  Loko Česká Lípa A  Sojky Dvůr Králové  Sokol Dřevěnice A  Mám strach, že  Jastav Jičín  Horský kozy  Kozy z hor  Liberec  TJ Rumburk  270
 58.  2011  Lhota pod Libčany  Havlíčkův Brod  Malacky  Sokol Dřevěnice A  Hroši  Čtveráci  Rumídci  Bombari Hronov  Sokol Pardubice  Mandarinky  265
 59.  2012  Humři Perštejn  Česká Lípa  Strojár Malacky  Litvínov  Nejkulaťovlinkatější  Liberec  Notorik Plzeň  Kralupy  Tatran Střešovice  Tým jak hovado  249
 60.  2013  VK Benátky  Prasyl Mladá Boleslav  Sever Žatec  VK Litvínov  Hroši  Praga  Rumídci ČZU  Madeta  Madeta ČB A  Brusinky  247
 61.  2014  Humři Perštejn Sokol Dřevěnice  Slavia HK B  6 Tomíků  Hroši  Nemilosrdná fronta  Kózova máma  Bazz inka Č.Budějovice  Slavia Praha  Brusinky  211
 62.  2015  Humři Perštejn   Nymburk B  Sokol Sklenařice  VK Litvínov  Böhm na kurt  Prasyl Mladá Boleslav  Mývalóvalóva  Dopijem a jdem  Madeta České Budějovice  Kozy ven  223
 63.  2016
Copyright © 2017 | Všechna práva vyhrazena | Volejbalová Dřevěnice